Salon Optyczny Best Vision to wyjątkowe miejsce stworzone przez profesjonalistów z pasją – wykwalifikowanych optyków, optometrystów oraz doradców klienta. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami oferując kompleksową opiekę nad wzrokiem. Nie boimy się wszelkich wyzwań, a za cel stawiamy sobie zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów.

Chcemy budować przejrzyste i trwałe relacje z naszymi klientami oraz pacjentami. Nasze zasady oparte są na indywidualnym doradztwie, doceniamy nowoczesność, dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, w trosce o Państwa zdrowie.

Nie stoimy w miejscu, cały czas się rozwijamy, uczestniczymy w wielu szkoleniach i wspieramy nasz personel w podnoszeniu kwalifikacji. Badanie wzroku oraz pomiary jakie wykonujemy, wymagane do zamówienia nawet bardzo skomplikowanych okularów określamy z dużą dokładnością.

Oferujemy oprawki i soczewki okularowe tylko od sprawdzonych producentów. Śledzimy najnowsze trendy, a każda z oprawek jest wcześniej starannie wybrana tak aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Znaleźć nas można w Bydgoszczy, Brzozie oraz Osielsku.

W Bydgoszczy mieścimy się na osiedlu Bartodzieje w Parku Handlowym Balaton – Polo Market przy głównej ulicy. Cenimy tą lokalizacje za dogodny dojazd, duży i wygodny parking oraz usytuowanie na parterze nowoczesnego budynku handlowego.

W Brzozie Bydgoskiej znajdujemy się w kompleksie handlowo-usługowym przy Markecie Mila/Mrówka, obok poczty.

W Osielsku aktualnie kończymy adaptację lokalu i już wkrótce znajdziecie nas Państwo w Pasażu Handlowym Polo Marketu.

Serdecznie zapraszamy
Zespół Best Vision

motto

Wnętrze salonu Wnętrze salonu