Salon Optyczny Best Vision to wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy stworzone przez profesjonalistów z pasją – wykwalifikowanych optyków, optometrystów oraz doradców klienta. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami oferując kompleksową opiekę nad wzrokiem. Nie boimy się wszelkich wyzwań, a za cel stawiamy sobie zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów. Chcemy budować przejrzyste i trwałe relacje z naszymi klientami jak i pacjentami. Nasze zasady oparte są na indywidualnym podejściu, doceniamy nowoczesność , dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, w trosce o Państwa zdrowie.

Nie stoimy w miejscu, cały czas się rozwijamy, uczestniczymy w wielu szkoleniach i wspieramy nasz personel w podnoszeniu kwalifikacji. Badanie wzroku oraz pomiary jakie wykonujemy, wymagane do zamówienia nawet bardzo skomplikowanych okularów określamy z dużą dokładnością. Oferujemy oprawki od sprawdzonych producentów, a każda znich jest starannie wybierana tak aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Znajdujemy się na osiedlu Bartodzieje w Parku Handlowym Balaton – Polo Market przy głownej ulicy. Cenimy tą lokalizacje za dogodny dojazd, duży i wygodny parking oraz usytuowanie na parterze nowoczesnego budynku handlowego.

Serdecznie zapraszamy
Zespół Best Vision

motto

Wnętrze salonu Wnętrze salonu